Jak działa oczyszczacz powietrza?

oczyszczacz

Smog, a szczególnie zawieszone w nim pyły PM 10 oraz PM 2.5, są bardzo szkodliwe dla naszego organizmu. Wpływają negatywnie na cały układ oddechowy oraz ogólne samopoczucie i jakość naszego snu. W sezonie grzewczym trudno jest jednak o dobrą jakość powietrza na dworze. Nie bez powodu kilka polskich miast jest w czołówce najbardziej zanieczyszczonych w Europie.

Na szczęście, jak zawsze wspiera nas technologia, w walce ze smogiem poprzez oczyszczacze powietrza. Oczyszczacze powietrza z pewnością zasługują na miano must have już kilku sezonów, dzięki ich zastosowaniu we własnym mieszkaniu oddychamy, czystym i świeżym powietrzem również w sezonie grzewczym.

Oczyszczacze powietrza goodair- zasada działania

Najprościej mówiąc oczyszczacz powietrza, w którego wnętrzu znajdują się specjalne filtry, ma za zadanie zassanie powietrza z otoczenia, a następnie przepuszczenie go przez wspomniany system filtrów, by następnie wypuścić już oczyszczone powietrze z powrotem do otoczenia. Oczyszczacze powietrza goodair różnią się od siebie wielkością, wydajnością, powierzchnią oczyszczania, stosowanymi filtrami czy dodatkowymi funkcjami. Niektóre z modeli posiadać będą bardziej złożony system oczyszczania z wielostopniową filtrację inne mniej zaawansowany. Jeśli zależy nam na usunięciu z powietrza również wirusów czy bakterii konieczne, będzie postawienie na oczyszczacze powietrza goodair z funkcją jonizacji, z kolei, jeśli w naszym domu panuje suche powietrze, warto przemyśleć zakup oczyszczacza z funkcją nawilżania.

Niezależnie na jaki model się zdecydujemy, warto kupować u sprawdzonego sprzedawcy, który będzie w stanie doradzić nam jak najlepiej.

Oczyszczacze shrap- nr 1 wśród marek na rynku polskim

Oczyszczacze shrap to lider w branży, ten japoński producent zyskał uznanie wśród polskich klientów, głównie ze względu na jakość oczyszczania, innowacyjne technologie zastosowane w produktach sharp oraz dużą perspektywę wyboru modeli, co daje możliwość dopasowania oczyszczacza sharp zarówno do oczekiwań, jak i zasobności portfela.

Jonizator Plasmacluster- innowacyjna technologia od sharp (h3)

W wielu oczyszczaczach marki Sharp została zastosowana innowacyjna technologia, czerpiąca inspirację wprost z natury- Technologia Plasmacluster. To nowoczesne rozwiązanie, które nie dość, że jest skuteczne to jeszcze całkowicie bezpieczne. Dzięki zastosowaniu w oczyszczaczu sharp jonizatora plasmacluster z powietrza usuniemy nie tylko zanieczyszczenia, roztocza, czy pyły pochodzące ze smogu, ale również wirusy i bakterie, pleśnie, grzyby oraz alergeny. Oczyszczacz powietrza sharp z jonizatorem dodatkowo utrzymuje równowagę kationowo-anionową w powietrzu, co w dużej mierze wpływa na samopoczucie domowników.

Czy oczyszczacz powietrza goodair to dobra inwestycja?

Biorąc pod uwagę stan powietrza w Polsce, oczyszczacz powietrza to jak najbardziej słuszny zakup do każdego domu, mieszkania, czy biura. Niestety z roku na rok jakość powietrza nie ulega znaczącej poprawie, coraz częściej chorujemy na choroby układu oddechowego, czy alergie. Duży wpływ na tę sytuację ma właśnie kiepska jakość powietrza, które przecież wdychamy codziennie.

Korzystając z dobrej jakości oczyszczacza, zyskujemy pewność co do czystości i jakości powietrza oraz sporego sprzymierzeńca, w walce o nasze zdrowie i samopoczucie.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl