Czy pralka XXI-wieku może być interesująca?

Czy pralka XXI-wieku może być interesująca?

Nasza codzienność to ciągły kompromis pomiędzy tym, na co znajdujemy czas, a tym na co chcielibyśmy go faktycznie poświęcić. Im większą mamy rodzinę, im więcej uprawiamy sportu tym nasza  walka z czasem – i z ilością prania – jest trudniejsza.

Pralka QuickDrive pochwalić się może znacznie krótszym czasem pracy, nawet do 50%. Jak to możliwe? To w dużej mierze zasługa konstrukcji bębna QuickDrum. Jak ona działa? Ten unikatowy bęben zbudowany jest z dwóch części: głównego bębna i pulsatora – niezależnie obracającej się płyty tylnej. Pranie porusza się w różnych kierunkach, dzięki temu zabrudzenia są usuwane szybciej i skuteczniej. Dodatkowo specjalnie wyprofilowana powierzchnia bębna i dodatkowa dysza natryskowa skracają czas płukania oraz wirowania, gwarantując ochronę tkanin i kolorów.

Oszczędnie i bez kompromisów dla czystości

Bycie „eko” to nie tylko moda, ale przede wszystkim nasz obowiązek. Problematyka ta znana jest inżynierom Samsunga, dlatego też najnowszy model pralki QuickDrive, WW90M644OPW/EO, który trafił do przedsprzedaży w sklepie Redcoon.pl, oferuje znaczną oszczędność energii w porównaniu do poprzednich modeli tego producenta. W zależności od programu prania generowane oszczędności mogą osiągać aż do 20%.

Jednocześnie pralka ta posiada technologię EcuBubble. To efektywne pranie nawet w niskich temperaturach oraz ochrona tkanin i kolorów. Generator EcoBubble łączy detergent, wodę i powietrze w pianę, która trafia bezpośrednio do bębna. Bąbelki piany wnikają w tkaniny 40 razy szybciej niż detergenty w tradycyjnych pralkach i rozpuszczają zabrudzenia już na początkowym etapie prania. Piana skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze, dzięki czemu pranie nie niszczy delikatnych ubrań. Pralka ta posiada także funkcję aktywnej piany, która pomaga pozbyć się uporczywych plam z tkanin. Przed rozpoczęciem wybranego programu, wybierając ten dodatkowy cykl, zmiękczymy intensywne zabrudzenia (cykl namaczania przed praniem). Wówczas piana aktywnie wnika we włókna tkanin i rozpuszcza nawet zaschnięty na nich brud.

Jakość gwarantowana

Silnik Digital Inverter, w który wyposażony jest ten produkt zużywa znacznie mniej energii niż uniwersalne silniki stosowane w innych pralkach i zapewnia cichą oraz wydajną pracę urządzenia. Zbudowany jest on z wysokiej jakości podzespołów bez wywołujących tarcia szczotek, które zwykle przyspieszają zużycie innych silników. Dzięki temu działa znacznie dłużej bez żadnych awarii, a jego jakość została potwierdzona certyfikatem jakości oraz 10-letnią gwarancją. Ten energooszczędny i wydajny silnik oznaczony jest najwyższą klasą energetyczną A+++.

Innowacyjny patent dla zapominalskich

Co zrobić, jeśli uruchomiliśmy już pralkę, a zapomnieliśmy dodać ubrania do bębna, które koniecznie potrzebujemy czyste? W przypadku QuickDrive WW90M644OPW/EO wystarczy… otworzyć drzwi i włożyć interesujące nas ubrania do środka. Jak to możliwe? Dzięki drzwiom AddWash™ możemy wygodnie dołożyć ubrania do pralki w dowolnym momencie cyklu. Bez ryzyka wypompowania czy wylania się wody. To rozwiązanie pozwala także selektywnie dodać odzież np. tylko do wirowania lub dołożyć dodatkowy płyn zmiękczający na etapie płukania.

Smart, czyli zdalnie i bez wysiłku

Jak przystało na XXI wiek, pralką QuickDrive możemy sterować zdalnie, za pomocą smartfona wyposażonego w system Android lub iOS. Smart Control (bo tak nazywa się oprogramowanie) to inteligentne, zdalne sterowanie pracą pralki z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Za pomocą aplikacji możemy szybko rozpocząć lub wstrzymać cykl prania, a także mieć pod kontrolą wybór odpowiedniego programu oraz czas pozostały do jego końca. Dzięki temu jedno spojrzenie na telefon sprawia, że wiemy, za ile minut skończy się pranie. Możemy także zdalnie dopasować program do czasu, jaki mamy i np. uruchomić pralkę z takim wyprzedzeniem, by pranie zakończyło się po naszym przybyciu do domu.