Wygodne spacery w wózku wielofunkcyjnym

Na sporządzonej liście w temacie wyprawki dla dziecka z pewnością znajdziemy te podstawowe akcesoria bez których dziecko nie może się obejść, a do których należą: fotelik samochodowy, łóżeczko turystyczne, dostawne czy stacjonarne oraz wózek. Obecny rynek jest wręcz przesycony akcesoriami przeznaczonymi dla dzieci, wśród których każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie oraz dziecka. Niezwykłym zainteresowaniem cieszą się z pewnością wózki wielofunkcyjne 3 w 1 w skład którego wchodzi gondola, spacerówka oraz fotelik samochodowy, który można łączyć ze stelażem wózka.

Kinderkraft Prime jest to wielozadaniowy wózek wielofunkcyjny 3 w 1, który ma duże możliwości ale też zalety, do której należy z pewnością to, że pozostaje z maluchem na dłużej, może posłużyć rodzicom kilka lat. Kinderkraft Prime odznacza się szykiem i elegancją, ale spełnia też jedno z głównych swoich zadań, którym jest komfort dla maluszka. Kinderkraft Prime odznacza się niezwykłą wygodą dla maluszka, co jest ważne już od pierwszych dni jego narodzin, posiada on szeroką, komfortową i odpowiednio głęboką gondolę, a także regulowane oparcie. Regulacja ta sprawia, że dziecko można ułożyć w dowolnej pozycji od siedzącej i półleżącej, (dla pierwszych kroków w nauce siadania) i leżącej.

KInderkraft Prime posiada wygodne, skrętne, pompowane koła, które umożliwiają płynne posuwanie się wózkiem po terenie. Koła umożliwiają sterowanie wózkiem po różnych powierzchniach, nawet tych trudnych. Kiedy ujdzie powietrze z opon, można użyć pompki do ich napompowania, która dołączona jest do zestawu, a która jest tak mała, że może zmieścić się nawet w torebce mamy. Wózek wyposażony jest także w odpowiedni system zabezpieczeń, przed niekontrolowanym ruchem wózka. Na tylnej osi kół znajduje się hamulec nożny, który unieruchamia wózek na żądanie.

Wózek Kinderkraft Prime posiada wiele zalet, jest to wózek który w zestawie posiada kilka akcesoriów tj.: adaptery przeznaczone do wpięcia w stelaż fotelika, dzięki czemu korzystanie z wózka jest jeszcze prostsze i wygodne. Do stelaża wózka można dopasować kompatybilny fotelik, a ich jest dość duży. Adaptery pasujące do różnych modeli fotelików jak: Nuna, Kiddy, Kinderkraft MINK Maxi Cosi, CabrioFix, Cybex, BeSafe,. Rodzice powinni jednak pamiętać o tym, że dla wygody noworodka, a przede wszystkim ochrony jego anatomicznej budowy ciała, fotelik powinno się używać tylko w czasie jazdy samochodem i ewentualnie na krótkie spacery w stelażu wózka.