Praktyczne gadżety reklamowe – termosy to hit!

gadzety

Szukasz pomysłów na gadżety reklamowe dla klientów? Zamiast klasyki jak długopisy, kubki czy smycze wybierz coś, co jednocześnie będzie praktyczne i nowoczesne. Te dwie cechy świetnie łączą ze sobą termosy reklamowe. Co przygotowały agencje? Gdzie złożyć swoje zamówienie? Podpowiadamy!

Termosy reklamowe – kiedy warto je zamówić?

Wybór odpowiednich gadżetów reklamowych może być bardzo trudny, chociaż do dyspozycji jest bardzo szeroka gama tego typu produktów.

Wśród wielu dostępnych opcji znajdują się termosy reklamowe, które mogą być doskonałym podarunkiem w szczególności w okresie jesienno-zimowym, gdzie okazji do picia gorącej kawy i herbaty jest zawsze pod dostatkiem.

Termosy reklamowe to jednak nie tylko praktyczne gadżety, lecz również świetnie sprawdzają się one w promocji firmy. Duża powierzchnia reklamową, jaką oferują, pozwala na ich dowolne spersonalizowanie, na przykład z użyciem naklejek, grawerunków czy nadruków.

Rodzaje termosów z logo firmy

Obecnie firmy dostarczające klientom termosy reklamowe mogą przedstawić je w wielu wariantach do wyboru. Można zatem dopasować je także pod kątem oczekiwanego efektu, jaki pragnie uzyskać się z tego typu gadżetami.

Wśród dostępnych typów termosów reklamowych znajdują się:

  • Kubki termiczne – doskonale na kawę lub herbatę, dostępne w mniejszych pojemnościach, które odpowiadają objętości dużego kubka,

  • Klasyczne termosy – o uniwersalnym zastosowaniu, mają większą pojemność w porównaniu do kubków termicznych,

  • Termosy sportowe – wyróżniają się wzmocnioną konstrukcją, często mają także sporą pojemność, aby świetnie nadawały się na długie wyprawy, na przykład na górskie wycieczki,

  • Pojemniki termiczne – przeznaczone do przechowywania jedzenia, doskonale nadają się dla osób, które chcą zabierać ze sobą obiad do pracy czy na uczelnię.

Personalizacja termosów reklamowych

Aby termosy reklamowe mogły spełniać swoją funkcję marketingową, powinny być one uzupełnione o logo firmy. Personalizacja może odbywać się różnymi metodami, na przykład przez wygrawerowanie logo na termosie, naklejenie na nim naklejki z personalizowanym zadrukiem czy też przez nadruk.

Personalizacja termosów może odbywać się tylko z użyciem logo, lecz można także umieścić na nich inne informacje, na przykład związane z okolicznościami ich przekazania.

Gdzie zakupić termosy reklamowe z logo?

Różne termosy reklamowe są obecnie dostępne w wielu firmach zajmujących się realizacją termosów z logo na zamówienie. Teraz można również kupować je w sklepach internetowych wraz z usługą ich personalizacji.