​​Kurs angielskiego z nativem – Najważniejsze zalety

nauka jezyka

O lekcjach z native speakerami pisze się współcześnie wiele. Lekcje prowadzone przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym są niebywale dostępne, a nauka angielskiego z nativem, pod okiem oddanego dydaktyka, może dostarczyć uczniom unikalne korzyści. Oto największe korzyści konwersacji z nativem.

Kurs angielskiego z native speakerem to styczność z realnym językiem

Im bardziej żywy jest język, z którym masz kontakt, tym szybciej osiągniesz swój cel. Zajęcia z nativem to rodzaj edukacji, w której kreujesz rzeczywistą sytuację konwersacji i możesz w czasie rzeczywistym korygować błędy.

Native speaker poszerza Twoje horyzonty

Rozmowa na temat, który jest w obszarze Twoich pasji i zainteresowań może być zauważalnie krótszą, a w dodatku bardziej fascynującą drogą do nauki angielskiego. Dodatkowo nauka języka angielskiego robi się wyraźnie prostsza, gdy poznajesz, że Twój nauczyciel jest ciekawym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych tematów.

Z native speakerem podejmujesz ambitne wyzwania

Jeśli lekcje prowadzi nauczyciel z polski, chęć zwracania się do niego po polsku jest oczywista. Nauka angielskiego z nativem jest wyzwaniem i bodźcem, co szybko przynosi pozytywne rezultaty. Właściwy native ma umiejętności, jak przełamać barierę w mówieniu po angielsku.

Z native speakerem nabierasz pewności siebie

Ucząc się języka angielskiego przez konwersacje z nativem (sprawdź ile kosztują lekce z native speakerem w szkole angielskiego TalkBack – https://talkback.pl/cennik) systematycznie poprawiasz swój język. Rozmawiając z nativem ćwiczysz swoje umiejętności w realnej sytuacji rozmowy.

Nauka angielskiego z native speakerem to lepszy wymowa

Dzisiaj trudno stwierdzić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już szacunkowo kilkaset. Jeżeli fascynuje Cię akcent Amerykanów, poszukaj native’a z Stanów Zjednoczonych. Jeśli Twoim marzeniem jest szkolenie brytyjskiego akcentu, znajdź native’ów wywodzących się z UK.