Hurtownia GSM Pro-link – złóż swoje zamówienie online!

hurtownia

Poznaj ofertę hurtowni GSM Pro-link i dołącz do grona jej klientów! Hurtownia specjalizuje się w zaopatrzeniu sklepów oraz serwisów GSM w markowy sprzęt. Sprawdź dokładną ofertę już teraz i złóż zamówienie przez internet!

Korzyści ze współpracy

Hurtownia GSM Pro-link dostępna pod adresem pro-link.eu prowadzi internetową sprzedaż hurtową artykułów GSM na terenie całego kraju. Dzięki współpracy z różnymi producentami i importerami może prezentować klientom rozbudowany asortyment w najkorzystniejszych cenach.

Dla klientów hurtowni Pro-link przygotowane są także dodatkowe rabaty, które pozwalają na zmniejszenie kosztów. Hurtownia regularnie organizuje również promocje i dysponuje własnym outletem.

Zamówienia składane w hurtowni Pro-link są realizowane w krótkich terminach z bezpośrednią dostawą do klientów na terenie całego kraju!

Oferta hurtowni

W ofercie hurtowni GSM Pro-link klienci mogą znaleźć pełną gamę produktów, w tym akcesoria, części zamienne GSM, gadżety oraz artykuły elektroniczne.

Asortyment hurtowni Pro-link obejmuje:

Karty pamięci i pendrive – szeroka gama kart pamięci micro SDXC oraz innych typów, pamięci pendrive o różnych pojemnościach.

Ładowarki GSM, zasilanie – markowe ładowarki do telefonów – sieciowe, indukcyjne, samochodowe, solarne – słoneczne.

Kable USB i kable audio – wytrzymałe i bezpieczne kable USB, w tym kable w oplocie oraz kable do odtwarzaczy muzycznych.

Pokrowce i futerały – etui z tworzywa, skórzane futerały, szeroki wybór dla każdego typu telefonu i innych urządzeń.

Części i wyposażenie serwisowe – szeroka gama produktów przeznaczonych do serwisów GSM.

Baterie, akumulatory – wymienne baterie do smartfonów, w tym baterie kobaltowe, a także power banki – przenośne akumulatory.

Uchwyty i stojaki – uchwyty na telefony, samochodowe, rowerowe, podstawki, statywy, stojaki na telefony.

Telefony GSM i smartfony – w tym telefony dla seniorów, telefony we wzmocnionych obudowach, między innymi marek jak Alcatel, Mobiola, Maxcom.

Smartwatch, zegarki, opaski – sportowe zegarki, eleganckie zegarki, opaski wymienne.

Słuchawki, głośniki i urządzenia Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki i głośniki Bluetooth, słuchawki nauszne i inne modele.

RTV, DVBT, multimedia i drony – telewizory, tunery, konsole telewizyjne, odtwarzacze MP3, akcesoria gamingowe, drony, akcesoria telewizyjne – piloty, uchwyty, smart TV box.

Dokładna oferta hurtowni znajduje się na stronie internetowej pro-link.eu – zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i zachęcamy do złożenia zamówienia!

Hurtownia GSM – Pro-Link Sp. z o.o.

ul. Szarotek 2, 43-190 Mikołów

NIP: 5492444218, REGON: 36429027200000