Budowa domów jednorodzinnych – komu ją zlecić?

0

Dom można wybudować we własnym zakresie, lecz dzisiaj większość inwestorów decyduje się na pomoc zewnętrznych wykonawców. Komu zlecić budowę wymarzonego domu jednorodzinnego?

Realizacja budowy domu jednorodzinnego wymaga przejścia szeregu etapów – od wyboru projektu, przez formalności, aż do prac budowlanych i wykończeniowych. Wybór dobrego wykonawcy to pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Czym najlepiej kierować się przy wyborze wykonawcy?

Jak wybrać dobrego wykonawcę domu jednorodzinnego?

Aby wybudować dom jednorodzinny z pomocą wykonawcy, warto przede wszystkim wziąć pod uwagę ich ofertę oraz opinie na ich temat.

Najlepiej, aby budowa domu była prowadzona przez firmę, która może zająć się w imieniu swojego klienta praktycznie wszystkimi czynnościami związanymi z tą inwestycją. Dzięki temu nie trzeba będzie szukać wielu wykonawców, co oszczędza czas i pomaga w koordynacji inwestycji.

Ponadto kluczowe znaczenie ma przede wszystkim uwzględnienie technologii budowlanych, ponieważ wykonawca powinien mieć dużą wiedzę i doświadczenie w realizacji konkretnych budynków.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – kompleksowa budowa domów jednorodzinnych

Działające na terenie powiatów średzkiego i poznańskiego Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow specjalizuje się już od ponad 15 lat w budowie odmów jednorodzinnych dla swoich klientów.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow specjalizuje się w budowie domów, które są:

  • Nowoczesne,

  • Ergonomiczne,

  • Energooszczędne,

  • Funkcjonalne.

Firma wykonuje domy według dwóch sprawdzonych projektów, które są w stanie spełnić oczekiwania praktycznie każdego klienta. Są to domy o metrażach 75 oraz 90 metrów kwadratowych. Optymalny układ wnętrz pozwala na dopasowanie ich do potrzeb singla, pary lub rodziny. Istnieje także możliwość zmiany układu wnętrza zgodnie z życzeniami klienta.

Atutem firmy jest także dom pokazowy, który pozwala na zapoznanie się z budynkiem przed zdecydowaniem się na podpisanie umowy.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, która obejmuje wszystkie czynności związane ze wzniesieniem domu jednorodzinnego. Zaliczają się do nich przede wszystkim:

  • Przygotowanie projektu domu jednorodzinnego,

  • Wycena budowy,

  • Zajęcie się formalnościami związanymi z budową,

  • Budowa domów jednorodzinnych,

  • Wykonanie prac instalacyjnych,

  • Pomoc w uzyskaniu kredytu na inwestycję.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – budowa domów powiat średzki – https://dom-pokazowy.pl/ i poznański – na stronie internetowej firmy dostępne są wszystkie informacje związane z jej usługami oraz galeria zdjęć.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl

Leave A Reply