Budowa domów jednorodzinnych – komu ją zlecić?

budowa

Dom można wybudować we własnym zakresie, lecz dzisiaj większość inwestorów decyduje się na pomoc zewnętrznych wykonawców. Komu zlecić budowę wymarzonego domu jednorodzinnego?

Realizacja budowy domu jednorodzinnego wymaga przejścia szeregu etapów – od wyboru projektu, przez formalności, aż do prac budowlanych i wykończeniowych. Wybór dobrego wykonawcy to pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Czym najlepiej kierować się przy wyborze wykonawcy?

Jak wybrać dobrego wykonawcę domu jednorodzinnego?

Aby wybudować dom jednorodzinny z pomocą wykonawcy, warto przede wszystkim wziąć pod uwagę ich ofertę oraz opinie na ich temat.

Najlepiej, aby budowa domu była prowadzona przez firmę, która może zająć się w imieniu swojego klienta praktycznie wszystkimi czynnościami związanymi z tą inwestycją. Dzięki temu nie trzeba będzie szukać wielu wykonawców, co oszczędza czas i pomaga w koordynacji inwestycji.

Ponadto kluczowe znaczenie ma przede wszystkim uwzględnienie technologii budowlanych, ponieważ wykonawca powinien mieć dużą wiedzę i doświadczenie w realizacji konkretnych budynków.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – kompleksowa budowa domów jednorodzinnych

Działające na terenie powiatów średzkiego i poznańskiego Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow specjalizuje się już od ponad 15 lat w budowie odmów jednorodzinnych dla swoich klientów.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow specjalizuje się w budowie domów, które są:

  • Nowoczesne,

  • Ergonomiczne,

  • Energooszczędne,

  • Funkcjonalne.

Firma wykonuje domy według dwóch sprawdzonych projektów, które są w stanie spełnić oczekiwania praktycznie każdego klienta. Są to domy o metrażach 75 oraz 90 metrów kwadratowych. Optymalny układ wnętrz pozwala na dopasowanie ich do potrzeb singla, pary lub rodziny. Istnieje także możliwość zmiany układu wnętrza zgodnie z życzeniami klienta.

Atutem firmy jest także dom pokazowy, który pozwala na zapoznanie się z budynkiem przed zdecydowaniem się na podpisanie umowy.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, która obejmuje wszystkie czynności związane ze wzniesieniem domu jednorodzinnego. Zaliczają się do nich przede wszystkim:

  • Przygotowanie projektu domu jednorodzinnego,

  • Wycena budowy,

  • Zajęcie się formalnościami związanymi z budową,

  • Budowa domów jednorodzinnych,

  • Wykonanie prac instalacyjnych,

  • Pomoc w uzyskaniu kredytu na inwestycję.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – budowa domów powiat średzki – https://dom-pokazowy.pl/ i poznański – na stronie internetowej firmy dostępne są wszystkie informacje związane z jej usługami oraz galeria zdjęć.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl