Brązowe meble ogrodowe zawsze modne

Niektóre rzeczy zawsze będą modne. Należą do nich brązowe meble, także meble ogrodowe. Dlaczego ten kolor ma tak uniwersalne zastosowanie? Dlatego że przywołuje ponadczasową urodę drewna naturalnego, które pięknie prezentuje się w pomieszczeniach oraz na zewnątrz. Drewno w ogrodzie to przecież naturalna cząstka całej aranżacji, którą zwielokrotnią drewniane meble ogrodowe (te nieobrobione, ale też te pomalowane na brązowo). Nie tylko w ten sposób jednak można wprowadzić brązowy kolor kojarzący się z naturą i pasujący tak fantastycznie do naturalistycznych aranżacji. Ciekawym pomysłem na dodanie brązu do ogrodowego pejzażu są meble technorattanowe.

Naturalistyczne stylizacje z brązowymi meblami ogrodowymi

Technorattnowe meble (zwłaszcza te w zestawach) to idealny sposób na wprowadzenie brązu na taras, na werandę czy do altanki. Meble w tym kolorze doskonale wyglądać będą szczególnie w ramach kompozycji naturalistycznych, które akcentują barwy samej natury, z brązem na czele. Technorattanowe sploty naśladują te naturalne i w brązowej wersji wyjątkowo dobrze współgrają z rustykalnymi dekoracjami, z motywami z litego drewna, z dodatkami z rattanu, z bujną roślinnością. Technorattanowe, brązowe komplety mebli ogrodowych wyglądają jednocześnie elegancko i swobodnie. Pozwalają urządzić wytworny salonik pośrodku wielokolorowego ogrodu w wiejskim stylu czy w romantycznej altance drewnianej nad strumykiem.

Zielone dodatki do mebli ogrodowych

Brąz lubi zieleń. To przecież powtórzenie tego, co maluje sama natura, a jej dzieła są najdoskonalsze. Dlatego warto je naśladować. Brązowe meble technorattanowe świetnie wyglądać będą, gdy udekorujemy je dodatkami w najróżniejszych odcieniach zieleni (łącznie z tymi nasyconymi i wyrazistymi). Zielone poduszki dekoracyjne czy pledy ułożone na brązowych fotelach i sofach to dobry pomysł na uroczą i prostą dekorację. Na brązowym stole technorattanowym można zaś postawić naczynia w kolorze butelkowej zieleni oraz świece w podobnej barwie. Resztę dopełnią zielone rośliny w brązowych donicach z technorattanu.meble ogrodowe Garden Space