Zarabianie dzięki Etoro

serwis etoro

Inwestowanie zaoszczędzonych pieniędzy w kryptowaluty okazało się dla wielu inwestorów rewelacyjną decyzją. Jedną z giełd kryptowalut w którym można dokonywać udanych transakcji jest Etoro.

Założenie konta w Etoro i prowadzenie handlu

Etoro to miejsce, które od początku dedykowane było wszystkim użytkownikom, bez względu na wiek i doświadczenie w obrocie kryptowalutami. Konto w serwisie można bardzo łatwo założyć na internetowej stronie brokera. Ważne, aby podczas tego procesu wprowadzić do systemu prawdziwe dane które następnie będą musiały zostać potwierdzone.

Do pełnej weryfikacji wymagane jest wypieki kierowanie się dowodem osobistym a także dokumentem który stanowi potwierdzenie miejsca zamieszkania. Broker daje możliwość załadowania zdjęcia lub skanu elektronicznie, co jest dużym ułatwieniem i pozwala zaoszczędzić czas. Po założeniu konta należy wpłacić środki przy pomocy karty przelewu albo jedną z metod płatności internetowych takich jak PayPal czy Skrill Neteller.

Po zaksięgowaniu pieniędzy można dokonywać transakcji zakupu funduszy, kontraktów metali szlachetnych oraz towarów. Handel można prowadzić przy pomocy udostępnianych przez serwis platform. Istnieje też możliwość inwestowania poprzez platformę w wersji mobilnej zarówno na Androidzie jak i iOS. Swoim klientom broker udostępnia również platformę Openbook, dzięki której możliwe jest uczestniczenie w inwestycjach społecznościowych. Jest to obecnie jedyny na świecie tego typu rozwiązanie. Przed rozpoczęciem handlu można sprawdzić swoje umiejętności oraz szczegóły graficzne platformy, za pomocą konta demo.

Zalety serwisu

Pozytywne o stroną brokera jest bardzo szeroka oferta. Platforma daje możliwość inwestorom inwestowanie pieniędzy na różnych rynkach. Etoro daję swoim klientom dostęp do kalendarza ekonomicznego, a także gwarancję zabezpieczającą ich przed ujemnym saldem. Bezpieczeństwo zgromadzonych pieniędzy jest zwiększone poprzez lokowanie środków klienta na osobnych kontach od kont własnych brokera.

Wszyscy klienci giełdy mogą skorzystać z centrum obsługi klienta, które udziela odpowiedzi mailowo. Odpowiedzi na wiele pytań często zadawanych przez inwestorów można też znaleźć na stronie internetowej giełdy. Niewątpliwą zaletą serwisu jest także pomoc, jaką broker zapewnia swoim klientom poprzez e-kursy i edukacyjny filmiki.

EToro jest platformą, które daje możliwość zarówno zakupu kryptowalut, jak i handlu akcjami i kontraktami CFD. Kilkunastoletnie doświadczenie branżowe, jakim może pochwalić się giełda, a także dobre opinie, w którym cieszy się serwis, są dla klientów rękojmią udanej współpracy z brokerem.