Personalizowane gadżety reklamowe na zamówienie – radzimy, skąd warto je zamawiać

gadzety reklamowe

Własne gadżety reklamowe to doskonały sposób promocję firmy. Dzięki nim można wzmocnić pozytywny wizerunek brandu w umyśle klienta, przypominać mu o swojej ofercie podczas czynności dnia codziennego, a także zachęcić do kolejnych zakupów. Dlatego tak ważne jest to, aby zostały one wykonane w odpowiedni sposób. Te niskiej jakości mogą narobić więcej szkód niż pożytku. Jeśli więc nie zamierzasz dobrze przyłożyć się do wyboru odpowiedniego wykonawcy gadżetów reklamowych, lepiej całkowicie porzuć pomysł ich zamawiania. Zależy Ci na dobrych produktach? Świetnie! Oto miejsca, w których powinieneś szukać producentów.

Strona internetowa – bezpośrednio u producenta

Najlepszym miejscem na zamówienie gadżetów reklamowych jest strona producenta. Pozwala ona w łatwy i szybki sposób przejrzeć ofertę, podjąć decyzję, a następnie złożyć zamówienie. Często na takich witrynach dostępne są czaty z konsultantami, którzy doradzą w przypadku wątpliwości. Podczas rozmowy warto także zapytać o ewentualny rabat.

Czasem jedno, krótkie zdanie może pomóc zaoszczędzić sporą ilość gotówki przy dużym zamówieniu. Zaletą stron internetowych producentów gadżetów reklamowych jest to, że można w szybki sposób sprawdzić opinie na temat wykonawcy. Tych najlepiej szukać na Facebooku i w Google. Są to portale, z których bardzo trudno (zazwyczaj jest to niemożliwe) usunąć komentarze negatywne. Jeśli więc dany producent kogoś zawiódł – wówczas z pewnością to zauważysz.

Zapytaj znajomego – szczere polecenia są najlepsze!

Nie ulega wątpliwości, że stron internetowych, poświęconych producentom gadżetów reklamowych, jest mnóstwo. Nierzadko przeglądanie wyników wyszukiwania nie wystarczy, aby podjąć dobrą decyzję. Dlatego takie produkty najlepiej zamówić z miejsca, które już wcześniej zostało przetestowane przez znajomego.

Warto więc skorzystać ze znajomości i zasięgnąć języka wśród kolegów oraz koleżanek prowadzących własną działalność. Gadżety reklamowe dla wielu firm są jednym ze skuteczniejszych narzędzi marketingu, dlatego istnieje spore prawdopodobieństwo, że ktoś już kiedyś znalazł sprawdzonego producenta.

Grupy na Facebooku – skarbnica wiedzy i opinii

Co natomiast zrobić w przypadku, kiedy nikt znajomy nie miał styczności z gadżetami reklamowymi na zamówienie? Wciąż nic straconego! Wówczas warto zapisać się do grup biznesowych, które gromadzą takie osoby, jak Ty. Możesz mieć przekonanie graniczące z pewnością, że otrzymasz wiele poleceń i rekomendacji.

Spośród nich z pewnością uda Ci się znaleźć dobrego producenta z doświadczeniem. Grupy na Facebooku to także skarbnica wiedzy na temat rodzajów tego typu produktów. Możesz postawić m.in. na:

  • ekologiczne gadżety reklamowe – świetne dla marek kreujących się na świadome i odpowiedzialne względem społeczeństwa;
  • grawerowane gadżety reklamowe – idealnie sprawdzą się dla marek z tradycją oraz klientów premium.

Jeśli nie wiesz skąd zamówić gadżety reklamowe, przede wszystkim nie śpiesz się. Daj sobie czas na zapoznanie się z ofertami i opiniami. W końcu zamówione produkty będą odzwierciedlać Twoją markę! Pomocny w wyborze będzie  ten wpis na temat gadżetów reklamowych.