Madonna di Campiglio – Perła Dolomitów zaprasza

podrozowanie

Szukasz ciekawego kierunku zimowego wypoczynku w aktywnym stylu? Włochy to wiele wspaniałych miejsc, które zapraszają na narty i snowboard. Wśród nich oczekuje Madonna di Campiglio – miejscowość, która nie bez powodu nazywana jest Perłą Dolomitów.

Dlaczego warto wyjechać do Madonna di Campiglio?

Miejscowość Madonna di Campiglio od przeszło 100 lat jest bardzo popularna wśród narciarzy i innych miłośników zimowego wypoczynku w pięknych okolicznościach przyrody. Zachwycające widoki, jakie malowane są przez otaczające ją Dolomity, potrafią zapierać dech w piersiach.

Madonna di Campiglio i okolice oferują dostęp do różnorodnych terenów narciarskich przygotowanych dla początkujących oraz dla bardziej zaawansowanych narciarzy. Aktualnie działa tam około 23 nowoczesnych wyciągów, a także przeszło 150 kilometrów tras narciarskich przeznaczonych dla narciarzy zjazdowych oraz biegowych, a także różnorodnych tras turystycznych, z których można korzystać w ramach jednego skipassu.

Na uwagę zasługują także znajdujące się w tym rejonie snowparki, gdzie można skorzystać z ciekawych atrakcji dla całej rodziny, między innymi z lodowisk, restauracji, kawiarni. Dostępne są także liczne szkółki narciarskie, dzięki którym można nauczyć się jeździć na nartach i na snowboardzie.

Te atuty powodują, że osobom planującym wyjazd na narty Madonna di Campiglio Sport Vita zapewnia doskonałe warunki do spędzenia udanego urlopu w pięknej, zimowej scenerii.

Jak zorganizować wyjazd na narty do Madonna di Campiglio?

Swój wyjazd do Madonna di Campiglio można zorganizować we własnym zakresie lub też można skorzystać z gotowych ofert dostępnych w biurach turystycznych.

Samodzielna organizacja wyjazdu do Madonna di Campiglio możliwa jest dzięki dostępnym w internecie serwisom – za ich pomocą można wybrać najkorzystniejszą metodę transportu oraz zarezerwować nocleg. W internecie można znaleźć też wiele innych pomocnych informacji przy organizacji wyjazdu.

Wygodniejszą opcją na wyjazd do Madonna di Campiglio na narty będzie skorzystanie z gotowych wycieczek oferowanych przez biura turystyczne. Można znaleźć je co roku w ofercie wielu biur, gdzie czekają ciekawe propozycje dla osób spragnionych wypoczynku w zimowych sceneriach Dolomitów. Biuro podróży może zająć się wtedy wszystkim, aby wyjazd był w pełni udany. Wybierając oferty last minute do Madonna di Campiglio, można zaoszczędzić nawet połowę ceny!

Z dostępnymi ofertami wyjazdów do Perły Dolomitów – Madonna di Campiglio oraz ofertami noclegowymi i transportowymi można zapoznać się już teraz online i od razu wykonać swoje rezerwacje.