Kiedy warto zdecydować się na laserowe usuwanie przebarwień?

0

Laserowe usuwanie przebarwień to rozwiązanie dla osób, które chcą raz na zawsze pozbyć się nieestetycznych plam, zwłaszcza na skórze twarzy. Kiedy warto zdecydować się na tego typu zabieg? W jaki sposób przebiega tego typu procedura?

Laserowe usuwanie przebarwień – od czego zacząć?

Laserowe usuwanie przebarwień w Warszawie pozwala poprawić wygląd swojej skóry. Cały proces rozpoczyna się od konsultacji z lekarzem dermatologiem, który oceni rodzaj danej zmiany. Może mieć ona melanocytowe bądź pouraowe. W wielu przypadkach zastosowanie znajduje laser, dzięki któremu można usunąć nieestetyczne przebarwienia. W przypadku jaśniejszych zmian wystarczy zaledwie jeden zabieg. Natomiast w sytuacji mocniejszych, ciemniejszych plam niezbędne będzie poddanie się cyklowi zabiegów. Jedno jest pewne: skóra po nich będzie w o wiele lepszym stanie. Podczas procedury barwnik melaninowy jest rozbijany na mniejsze cząsteczki. Często uzupełnieniem wizyty na fotelu jest farmakoterapia. 

Masaż endermologia – na czym polega?

Masaż endermologia w Częstochowie pozwala znacząco ujędrnić i wygładzić skórę. Jest stosowany na wybrane partie ciała, zwłaszcza na brzuch, pośladki czy uda. Chętnie korzystają z niego osoby walczące z cellulitem i rozstępami. W połączeniu z dietą i ćwiczeniami tego typu zabiegi pozwalają poprawić jakość i kondycję skóry, napiąć ją i naprężyć. Urządzenie z dwiema rolkami tworzy podciśnienie, podczas którego komórki skóry są stymulowane do pracy. Zabieg przeprowadzany jest u pacjenta ubranego w specjalny kombinezon. Procedura ta jest w pełni bezpieczna, a zarazem wyróżnia się największą na rynku skutecznością. Jest też bezbolesna, co stanowi poważny argument do jej przetestowania na własnej skórze. Osoby, którym zależy na pozbyciu się tkanki tłuszczowej nagromadzonej w danej partii ciała, mogą rozważyć skorzystanie z endermologii. Staje się ona coraz popularniejsza – nie tylko wśród celebrytów, ale także zwykłych osób. 

Leave A Reply