Kiedy warto zdecydować się na laserowe usuwanie przebarwień?

laserowe usuwanie przebarwien

Laserowe usuwanie przebarwień to rozwiązanie dla osób, które chcą raz na zawsze pozbyć się nieestetycznych plam, zwłaszcza na skórze twarzy. Kiedy warto zdecydować się na tego typu zabieg? W jaki sposób przebiega tego typu procedura?

Laserowe usuwanie przebarwień – od czego zacząć?

Laserowe usuwanie przebarwień w Warszawie pozwala poprawić wygląd swojej skóry. Cały proces rozpoczyna się od konsultacji z lekarzem dermatologiem, który oceni rodzaj danej zmiany. Może mieć ona melanocytowe bądź pouraowe. W wielu przypadkach zastosowanie znajduje laser, dzięki któremu można usunąć nieestetyczne przebarwienia. W przypadku jaśniejszych zmian wystarczy zaledwie jeden zabieg. Natomiast w sytuacji mocniejszych, ciemniejszych plam niezbędne będzie poddanie się cyklowi zabiegów. Jedno jest pewne: skóra po nich będzie w o wiele lepszym stanie. Podczas procedury barwnik melaninowy jest rozbijany na mniejsze cząsteczki. Często uzupełnieniem wizyty na fotelu jest farmakoterapia. 

Masaż endermologia – na czym polega?

Masaż endermologia w Częstochowie pozwala znacząco ujędrnić i wygładzić skórę. Jest stosowany na wybrane partie ciała, zwłaszcza na brzuch, pośladki czy uda. Chętnie korzystają z niego osoby walczące z cellulitem i rozstępami. W połączeniu z dietą i ćwiczeniami tego typu zabiegi pozwalają poprawić jakość i kondycję skóry, napiąć ją i naprężyć. Urządzenie z dwiema rolkami tworzy podciśnienie, podczas którego komórki skóry są stymulowane do pracy. Zabieg przeprowadzany jest u pacjenta ubranego w specjalny kombinezon. Procedura ta jest w pełni bezpieczna, a zarazem wyróżnia się największą na rynku skutecznością. Jest też bezbolesna, co stanowi poważny argument do jej przetestowania na własnej skórze. Osoby, którym zależy na pozbyciu się tkanki tłuszczowej nagromadzonej w danej partii ciała, mogą rozważyć skorzystanie z endermologii. Staje się ona coraz popularniejsza – nie tylko wśród celebrytów, ale także zwykłych osób.