Fleetsharing – doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy

Rozwiązanie dla firm - fleetsharing

Każda firma ma pewne elementy operacyjne, które wymagają dużo czasu, energii i ściśle skoordynowanej logistyki. Fleetsharing poprawia jakość usług oferowanych przez przedsiębiorstwo. Dodatkowo zwiększa jego wydajność. Dzięki temu może dynamicznie rozwijać się na rynku. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie.

Nowoczesne systemy zarządzania flotą

Systemy zarządzania flotą mogą dostarczać raporty co godzinę, codziennie, co tydzień lub co miesiąc, biorąc pod uwagę określone kryteria. Jeśli chcesz zrozumieć zwyczaje swoich kierowców i dokonać korekt na podstawie wnikliwej analizy, warto skorzystać z takiego rozwiązania. System zarządzania flotą pozwala również monitorować zachowanie kierowców, a także przeglądać okresy bezczynności każdego pojazdu. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą podejmować bardziej świadome decyzje i wprowadzać zmiany oparte na danych, a nie na teorii i domysłach.

System zarządzania flotą ułatwia wprowadzenie dobrych nawyków bezpieczeństwa, jednocześnie skraca czas dostawy. W ten sposób poprawia jakość obsługi klienta.

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, jeśli korzystasz z fleetsharingu, możesz poprawić wydajność pracowników. Począwszy od wzrostu efektywności paliwowej poprzez zmniejszenie liczby wypadków, aż po sprawniejszą logistykę, system zarządzania flotą jest kluczowy dla każdej firmy posiadającej flotę pojazdów.

Dlaczego warto zdecydować się na fleetsharing?

Lepsza kontrola floty pozwala na efektywny przydział i rezerwację pojazdów stosownie do wymagań personelu lub konkretnych zadań. Pozwala również bezpiecznie i skutecznie rozdysponować samochody. Korzystając z takiego rozwiązania, masz pewność, że tylko upoważnione osoby jeżdżą autami służbowymi. Decydując się na fleetsharing, dbasz o bezpieczeństwo swoich pracowników. Zachęcasz ich do bezpiecznych zachowań i powiadamiasz o nieoczekiwanych zdarzeniach.

Wybierając fleetsharing, możesz też ograniczyć biurokrację. Teraz zamiast stosu papierów otrzymasz jedną zbiorczą fakturę z billingiem.

W każdej chwili możesz sprawdzić, które pojazdy są dostępne, a które zostały już zarezerwowane. Dzięki temu zmaksymalizujesz wydajność firmy, jednocześnie obniżając koszty. Pamiętaj, że mobilność pracowników ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa.

Wynajem aut na minuty dla firm

Fleetsharing to rozwiązanie skierowane do mądrych firm, które chcą racjonalnie zarządzać swoim budżetem. Jeśli masz już dość biurokracji i irytujesz się, gdy kolejny raz płacisz za taksówkę, zwróć uwagę na usługi proponowane przez Traficar. Stanowią świetną alternatywę dla przejazdów taksówkami. samochodów służbowych i wynajmu krótkoterminowego. Sprawdź, dlaczego warto z nich skorzystać.

Traficar proponuje trzy rozwiązania:

carsharing dla firmy- pracownicy mogą korzystać z całej floty Traficara,
fleetsharing dla firm na flocie Traficara- pracownicy mogą korzystać z wydzielonej specjalnie dla Was floty Traficara,
fleetsharing dla firm na własnej flocie- pracownicy korzystają z aplikacji przygotowanej przez Traficar do jazdy służbowymi autami.

Pracownicy otrzymują kartę flotową, dzięki czemu mogą łatwiej płacić za benzynę, myjnię, czy przejazd autostradą.

Decydując się na fleetsharing, możesz generować raporty w czasie rzeczywistym dla całej floty. Dzięki przewidywalnym miesięcznym płatnościom zaczniesz efektywnie zarządzać budżetem. Z kolei geolokalizacja zapewnia lepszą obsługę klienta. Dodatkowo możesz usprawnić proces rezerwacji pojazdów dzięki intuicyjnemu panelowi do zarządzania flotą, dostępnemu 24/7.

W każdej chwili sprawdzisz lokalizację, status samochodu i stan paliwa. Jednym kliknięciem myszy wyeksportujesz wszystkie wynajmy Excela. Śledząc zużycie paliwa, możesz sporo zaoszczędzić.

Fleetsharing

Samochody od ręki

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy mikroprzedsiębiorstwo, Traficar oferuje proste i praktyczne rozwiązania zarządzania flotą. Wybierając fleetsharing, zaangażujesz firmę w proeekologiczne podejście. Zmniejszysz emisję CO2 i zoptymalizujesz eksploatację pojazdów służbowych.

Traficar ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku. Swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Decydując się na fleetsharing, możesz podpiąć do systemu dowolną liczbę pracowników. Mogą rezerwować auta z wyprzedzeniem za pomocą aplikacji. Służy do tego funkcja kalendarza. Z kolei pracodawca może w każdej chwili sprawdzić wszystkie przejazdy służbowe w panelu do zarządzania flotą.

Traficar udostępnia całodobową infolinię dla klientów. Zatrudnia tylko doświadczonych konsultantów, którzy zawsze służą fachową pomocą. Przygotowując ofertę, bierze pod uwagę potrzeby polskich przedsiębiorców. Udostępnia zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze.

Firma jest również odpowiedzialna za serwisowanie aut. Dzięki temu możesz zaoszczędzić sporo czasu. Oprócz tego proponuje dedykowane strefy wynajmu i zwrotu samochodów. W razie potrzeby oferuje też auto służbowe.

Opłaty za parkowanie w strefie miejskiej rozliczane są automatycznie. Takie rozwiązanie spodoba się nawet najbardziej wymagającym klientom. Korzystając z fleetsharingu, możesz uwolnić firmowe parkingi i zaoszczędzić na podróżach służbowych. Warto również podkreślić, że tego typu usługi nie wpływają na zdolność kredytową przedsiębiorcy.

Artykuł powstał we współpracy z Traficar https://www.traficar.pl/fleetsharing