Ekologiczne gadżety reklamowe – wybieramy te najlepsze

ekologiczne gadzety

Działania firm wspierających ekologię są coraz bardziej doceniane przez klientów. Dlatego warto zainwestować w ekologiczne gadżety reklamowe. Mogą być ciekawym prezentem dla klientów, kontrahentów czy pracowników, a jednocześnie przekazywać komunikat, że firma dba o środowisko. Drobne narzędzia wykonane z zasobów naturalnych lub materiałów pochodzących z recyklingu to dobry sposób na promowanie rozwoju naszego biznesu.

Najlepsze eko-gadżety dla firm

Istnieje wiele różnych ekologicznych gadżetów reklamowych. W ten sposób można określić przedmioty wykonane z surowców naturalnych (np. drewna, bambusa, bawełny), a także przedmioty wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Najpopularniejsze gadżety firmowe przyjazne środowisku to:

  • notatnik z papieru z recyklingu;
  • długopisy i ołówki wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu lub drewna;
  • torba na zakupy wykonana z papieru i bawełny.

Innymi rodzajami ekologicznych gadżetów reklamowych mogą być np. kalendarze z makulatury, piórniki czy pojemniki z materiałów ekologicznych (takich jak drewno czy bambus). Ciekawym pomysłem mogłaby być również ekologiczna podkładka pod mysz, czy np. pendrive z drewna lub power bank zasilany energią słoneczną, umieszczony w obudowie wykonanej z materiałów pochodzących z recyklingu.

Najlepsze gadżety reklamowe dla dzieci

Dlaczego gadżety reklamowe dla dzieci to dobry pomysł na promocję Twojej firmy? Wynika to z faktu, że małe zabawki z pewnością zadowolą dzieci, bo po pierwsze lubią one dostawać prezenty, a po drugie ich kreatywność pozwala im lepiej wykorzystać przedmiot, pisał o tym m.in. portal Money.pl – https://www.money.pl/gospodarka/rynek-gadzetow-reklamowych-ciagle-rosnie-6447855755421825a.html.

Widząc to, rodzice zobaczą logo nadrukowane na gadżecie, które zacznie budować w ich podświadomości zaufanie do konkretnej marki. Dlatego gdy pojawi się zapotrzebowanie na konkretny produkt lub usługę, raczej skorzystają ze znanego producenta, którego kojarzą.

Istnieje wiele rodzajów produktów dla dzieci, najczęściej są to produkty tanie, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia firmy. Mogą to być zabawki, przybory szkolne, zabawne gadżety i nie tylko. Jeśli dziecko lubi malować to zestaw składający się z dwunastu krótkich kredek i temperówki się świetnie sprawdzi.

Świetnym pomysłem będzie również worek z nadrukowanym logiem naszej firmy. Torba pomieści nie tylko rzeczy, których najbardziej potrzebują dzieci, ale również może być wykonana z ekologicznego materiału, który również przysłuży się środowisku.

Warto wspomnieć, że w branży reklamowej gadżety ekologiczne to nie tylko chwilowa moda. Dbanie o środowisko jest ważne dla coraz większej liczby osób. Decydując się na przykład na ekologiczne produkty wykonane z surowców wtórnych, możesz poprawić wizerunek swojej firmy, traktując ją jako firmę odpowiedzialną i godną zaufania.