Czy gry planszowe mogą rywalizować z komputerowymi?

Takie na pozór banalne pytanie może wywołać całkiem ciekawą dyskusję. Zależnie od wielu czynników, każdy będzie miał inną, oczywistą dla niego odpowiedź. Z pewnością zarówno zwolennicy planszówek, jak i gier komputerowych nie wyobrażają sobie, jak w ogóle można porównywać takie dwie formy rozrywki. A jednak, dzięki wciąż rosnącej popularności gier komputerowych oraz ich nieustającym udoskonaleniom, dzieciom i dorosłym uwielbiającym korzystać ze zdobyczy współczesnej techniki, może być trudno wyobrazić sobie dobrą zabawę w trakcie gry planszowej. My zaś – jako producent gier planszowych na zamówienie, postanowiliśmy przekonać wszystkich o ich wyższości i pokazać co mają one do zaoferowania, czego komputer lub inna konsola nam nie jest w stanie dać.

Integracja jako największa zaleta gier planszowych

Oczywiście zalety planszówek można wymieniać bez końca, aczkolwiek część z nich posiadają również gry komputerowe. Ale najważniejszą wartością jest: integracja! Nasza firma zajmuje się profesjonalną produkcją gier planszowych na zamówienie i  to właśnie możliwość współpracy, komunikacji i interakcji między uczestnikami na żywo, uznajemy za najważniejszą przewagę gier planszowych nad komputerowymi.

Na całym świecie obserwuje się powrót do gier zespołowych – paradoksalnie – właśnie ze względu na postęp i cyfryzację. Rosnący rozwój techniki sprawił, że staramy się jednak wrócić do kontaktu z drugim człowiekiem. A taką szansę wspólnego, wartościowego spędzania czasu dają właśnie gry planszowe! A ponad to z pewnością każdy z uczestników wyciągnie najważniejszą lekcję z takiej formy rozrywki: iż liczy się przede wszystkim dobra zabawa! Dodatkowo, tylko wśród ludzi w kontakcie na żywo możemy nauczyć się zdrowej rywalizacji, umiejętnej współpracy oraz szacunku do przeciwnika. Tego gry komputerowe i wirtualny świat nas nie nauczą.

Produkcja gier planszowych na zamówienie indywidualne

Dodatkowym atutem gier planszowych, który może przekonać miłośników wirtualnej zabaw- jest całkowita personalizacja gry według własnego projektu. Takich gier komputerowych jeszcze nie ma! Tym samym możemy uzyskać jedyną i niepowtarzalną na świecie – swoją, oryginalną grę planszową czy też niezapomnianą pamiątkę.

Dzięki współczesnym możliwościom, grę można zaprojektować od początku do końca według własnego pomysłu i dostosować ją do swoich, indywidualnych potrzeb, do konkretnej osoby czy okoliczności. Mogą one doskonale łączyć pokolenia, przełamywać pierwsze lody wśród nieznajomych, integrować współpracowników bądź też reklamować dany produkt lub usługę.

Nasza firma, jako producent gier planszowych, jest w stanie stworzyć wszystkie elementy gry – od początku do końca. Zaczynając od planszy, poprzez pionki i żetony, włącznie z pudełkiem na całą zawartość. Ponadto, jeśli ktoś chciałby oryginalne domino, memory lub kości do gry według własnego projektu- również mamy to w ofercie! Mogą one być szczególnie interesującą opcją gadżetu reklamowego. Tego również gry komputerowe nie potrafią! Także dla nas, jako producenta gier planszowych, odpowiedź na pytanie czy planszówki mogą rywalizować z grami komputerowymi jest oczywista – jak najbardziej mogą!  A co najważniejsze, uważamy, że mają one do zaoferowania znacznie więcej!