Cennik księgowości online – ile kosztuje księgowość?

ksiegowosc online

Księgowość online to innowacyjne rozwiązanie, z którego może wygodnie skorzystać każdy przedsiębiorca. Rozliczenia są prowadzone za pośrednictwem specjalnego programu wyposażonego w wiele praktycznych funkcji. W ten sposób firma zaoszczędzi czas i pieniądze, które musiałaby przeznaczyć na zatrudnienie pracownika lub nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym. A ile kosztuje księgowość online?

Na czym polega księgowość online?

W dobie powszechnej cyfryzacji większość usług przenosi się do internetu. Dzięki księgowości online przedsiębiorca może bez wychodzenia z biura wystawiać faktury dla klientów, generować deklaracje ZUS i opłacać podatki. Dużym udogodnieniem dla firm jest także integracja z bankowością online, możliwość sprawdzenia kontrahentów w księgach dłużników i system wysyłania powiadomień za pośrednictwem SMS-ów lub e-maili. Firma zyska stały dostęp do ważnych danych, a w razie wątpliwości przedsiębiorca będzie mógł skorzystać z pomocy ekspertów. Nowoczesne programy charakteryzują się przejrzystym interfejsem i są całkowicie bezpieczne.

Ile kosztuje księgowość online?

Księgowość online to rozwiązanie bardzo atrakcyjne pod kątem finansowym. Firmy mogą przetestować program za darmo przez pierwsze 30 dni. Jest to wystarczająca ilość czasu, by sprawdzić wszystkie funkcjonalności i podjąć decyzję o kontynuowaniu współpracy. Założenie konta na dedykowanej platformie jest proste i zajmuje tylko chwilę. W tym celu trzeba podać adres e-mail, hasło, numer NIP i należy zaakceptować regulamin. A jaki jest cennik księgowości online? Miesięczny abonament wynosi 49 zł netto i obejmuje szereg opcji takich jak:

  • księgowanie i rozliczanie kosztów
  • ewidencjonowanie środków trwałych
  • transakcje zagraniczne
  • generowanie umówi i zarządzanie płacami
  • planowanie projektów i zadań

W efekcie księgowość online umożliwia sprawne zarządzanie finansami firmy, niezależnie od jej wielkości czy branży, w której działa. Więcej informacji na ten temat, można znaleźć w serwisie wfirma.

Księgowość online – korzyści dla firmy

Samodzielne prowadzenie księgowości to spore wyzwanie dla początkujących przedsiębiorców. Program online umożliwia przejście przez całą procedurę krok po kroku. Dzięki czytelnej instrukcji ryzyko popełnienia błędu będzie minimalne, a pracodawca otrzyma stosowną pomoc i wsparcie od doświadczonych specjalistów, gdy tylko będzie tego potrzebował. Dedykowane oprogramowanie jest dostosowane do aktualnie panujących przepisów. Przedsiębiorca będzie miał dostęp do platformy przez 24/7 z dowolnie wybranego przez siebie urządzenia. W ramach abonamentu można skorzystać z wielu praktycznych poradników i automatycznych powiadomień, które znacznie ułatwią organizację pracy.

Księgowość online to niedrogie i funkcjonalne rozwiązanie, które świetnie się sprawdzi zarówno w małych, jak i w dużych firmach. Nowoczesny program pozwala na efektywne wykonanie wszystkich zadań i sprawne rozliczenie każdego miesiąca pracy. Jest to opcja chętnie wybierana przez współczesnych przedsiębiorców, którzy cenią sobie elastyczność i wygodę użytkowania.