Bluzy dla psów ras małych

Bluzy dla małych psów

Psy,jak wszystkie istoty żywe,odczuwają chłód i mróz. Jedne bardziej,drugie mniej. Jednak najbardziej narażone są szczenięta i psy małych ras,zwłaszcza tych krótkowłosych. Żyjemy w kraju,gdzie występują różnie pory roku,a co za tym idzie,spotykamy się ze zmienną pogodą. Choć okres wiosenno-letni bywa dla nas zazwyczaj przyjazny,nieco inaczej wygląda jesień i zima.

Aura za oknem nam nie dopisuje,temperatury spadają coraz niżej i dość często nawiedza nas zimny wiatr i opady deszczu,później śniegu. Te wszystkie czynniki klimatyczne mogą niestety negatywnie wpływać nie tylko na nasze,ale także na zdrowie czworonogów,które pozostają pod naszą opieką. Jak dobrze przygotować się na spacer z naszym pupilem,by uniknąć przeziębień,zapalenie płuc,pęcherza czy innych chorób? Przede wszystkim trzeba zadbać o odpowiednią garderobę dla psa,w której powinno znaleźć się kilka podstawowych ubranek.

Bluzy dla małych psów alternatywą dla kurtek

Oprócz kurtek zimowych i przeciwdeszczowych,które chronią psa przed zimnem i wilgocią, polecanych są głównie psom miniaturowym,warte uwagi będą także bluzy dla małych psów. Są to bardzo praktyczne ubranka,które sprawdzą zarówno jesienią jako samodzielnie okrycie wierzchnie,ale także i porą zimową jako dodatkowa warstwa pod cieplejszą kurteczkę.

Jak wiemy psy miniaturowe,zwłaszcza te o krótkiej sierści,marzną podczas chłodnych dni,dlatego też z łatwością znajdziemy grupę produktów,które zadedykowane zostały właśnie tym maluchom. Producenci oferują nam szeroki wybór artykułów dla psa,w tym ubranek dla niego,gdzie znaczną ich część stanowią właśnie bluzy dla małych psów. Wśród z nich znajdziemy bardzo różnych modeli,które sprawdzają się praktycznie na co dzień.

Bluza sportowa dla psa na jogging!

Poranny lub wieczorny jogging z pupilem?Czemu nie! Dla tych,którzy prowadzą aktywny tryb życia i uprawiają dużo sportu z czworonogiem na świeżym powietrzu polecamy dresowe bluzy dla psa. Te sportowe ubrania świetnie sprawdzą się na przykład w okresie jesiennym,kiedy dni bywają coraz chłodniejsze,ale jeszcze za wcześnie,by zakładać kurtkę. Dodatkową zaletą bluz jest kaptur,jaki posiadają. Dlatego też będą także ochroną przed deszczem,który może nas złapać podczas spaceru. Idealnym przykładem tego typu ubrań będzie bluza adidog dla psa. Dzięki temu,że jest ciepła,wygodna i modna stała się tak bardzo popularna wśród właścicieli psów i ich podopiecznych.

Bluzy dla małych psów sprawdzą się także zimową porą,kiedy na zewnątrz panują naprawdę niskie temperatury,przez co nasze ciepłolubne psiaki dość często tracą ochotę na wyjścia z przyjemnego domowego zacisza. W takim wypadku należy zadbać o to,by naszym pupilom było wystarczająco ciepło podczas spacerów. I nawet jeżeli wychodzimy jedynie “na minutkę” na zewnątrz,musimy zatroszczyć się o odpowiednią garderobę dla czworonoga.

Idealne będą oczywiście zimowe kurtki dla psa,ale w przypadku silnych mrozów dobrze jest jeszcze ubrać coś pod okrycie wierzchnie. W takiej sytuacji świetnie sprawdzają się właśnie bluzy. Są dodatkową warstwą ochronną przed zimnem i wilgocią,dzięki czemu możemy zapobiec różnym chorobom wynikającym z przemarznięcia czy przemoknięcia,jak np. przeziębienie,zapalenie płuc czy pęcherza.

Podsumowanie

W garderobie każdego małego psa powinno znaleźć się z pewnością kilka różnych ubrań,które będą mu służyć w ciągu całego roku. Bardzo praktyczne okazują się bluzy dla małych psów,które głównie stanowią dla nich ochronę przed chłodem i wilgocią. Idealnie sprawdzą się podczas jesiennych spacerów a także podczas aktywności sportowych na świeżym powietrzu ze swym właścicielem. Bardzo wygodne i komfortowe ubrania,które mogą stanowić dodatkową warstwę pod kurtkę ale także jako samodzielne okrycie wierzchnie,czy nawet ubranko po kąpieli. To “must have” każdego czworonoga,które może być również idealnym prezentem urodzinowym czy pod choinkę.
.