Oferta hurtowni gastronomicznej

sprzety gastronomiczne

Sklep hybryda-gastro.pl jest hurtownią gastronomiczną, która w swojej ofercie posiada wiele zróżnicowanych urządzeń o wysokim poziomie specjalizacji. Oferuje je na terenie całej Polski. Urządzenia tego rodzaju przeznaczone są przede wszystkim do lokali gastronomicznych. Dzięki nim przygotowywanie potraw oraz ich przechowywanie staje się procesem o dużo większej wydajności. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej.

Nadstawki chłodnicze

W ofercie hurtowni gastronomicznej można znaleźć przede wszystkim różnego rodzaju nadstawki chłodnicze. Są to produkty, które mają szerokie możliwości zastosowania. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane w lokalach gastronomicznych, w których oferowane są produkty wymagające chłodzenia. Oprócz tego nadstawka chłodnicza używana jest również do eksponowania jedzenia w lokalu gastronomicznym, co z całą pewnością zachęca klientów do jego zakupu. W ofercie hurtowni gastronomicznej można znaleźć dość zróżnicowane nadstawki chłodnicze. Są one względem siebie zróżnicowane ze względu na przeznaczenie, a także funkcjonalność. Dlatego warto zwrócić uwagę na te aspekty podczas ich wyboru.

Warniki gastronomiczne

Hurtownia gastronomiczna oferuje w sprzedaży również różnego rodzaju warniki gastronomiczne. Są to urządzenia przeznaczone przede wszystkim do przygotowywania potraw poprzez gotowanie, czyli bezpośrednią obróbkę termiczną. Urządzenia te charakteryzują się wysokim poziomem wyspecjalizowania. W sprzedaży są aktualnie oferowane ich dwa rodzaje. Wśród nich wymienia się zarówno warniki gazowe, jak i warniki elektryczne. W przypadku warników gazowych do przygotowywania potraw wykorzystywany jest gaz ziemny. Natomiast warniki elektryczne używają energii elektrycznej. Urządzenia są bardzo funkcjonalne, dlatego z całą pewnością bardzo dobrze sprawdzą się w każdym lokalu gastronomicznym.

Szafa do dojrzewania mięsa

W hurtowni gastronomicznej można również zakupić takie urządzenia, jak szafa do dojrzewania mięsa. Możliwe jest w nich realizowanie procesu dojrzewania mięsa, co w szczególności sprawdzi się w przypadku serwowania steków. Mięso, które w odpowiedni sposób dojrzeje jest bardziej aromatyczne i lepiej smakuje. Dlatego szafa do dojrzewania mięsa będzie doskonałym wyborem do wszystkich lokali gastronomicznych, które serwują tego rodzaju potrawy. Jednak warto pamiętać o tym, że takie urządzenie ma stosunkowo spore rozmiary. Dlatego warto w odpowiedni sposób przemyśleć jej zakup oraz umieszczenie w lokalu gastronomicznym. W wielu przypadkach takie rozwiązanie bardzo dobrze się sprawdzi.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice