Karmy Lugers, które wspierają metabolizm

psi metabolizm

Właściciele zwierząt bardzo dużą uwagę przykładają do menu swoich czworonogów. Jak wiadomo dobrze zbilansowana dieta ma bardzo istotne znaczenie dla rozwoju poszczególnych organów, narządów i pracy całego organizmu. Z tego też powodu na szczególną uwagę zasługują karmy Lugers, które wyróżniają się najlepszymi składnikami oraz wartościami odżywczymi. Wysokojakościowe produkty są nie tylko bardzo zdrowe, ale i również smaczne, dzięki czemu są z chęcią spożywane przez zwierzęta w różnym wieku.

Lekkostrawne i sycące karmy dla psów

Karmy Lugers dzielone są na suche oraz mokre. Występują one w wielu wariantach smakowych, dzięki czemu można zapewnić zwierzętom zróżnicowany i w pełni odżywczy pokarm. Wśród propozycji można wymienić między innymi suchą karmę dla psów, w składzie której znajduje się indyk, bataty, kaczka czy też wołowina. Tak wykwintne mięsa mają wiele składników odżywczych, ponadto są one lekkostrawne oraz zapewniają uczucie sytości na długi czas. Wysokiej jakości karmy o nieprzeciętnym składzie można znaleźć pod następującym adresem: https://lugers.pl/firm-pol-1582020941-Lugers.html.

Karma z dodatkiem zdrowych olejów bogatym źródłem Omega-3

Jakie jeszcze produkty zasługują na szczególną uwagę, jeśli chodzi o karmy Lugers? Z całą pewnością warto w tym miejscu wymienić mokrą karmę z dodatkiem buraków, wołowiny oraz jagnięciny. Zdecydowanie ta wyżej wymieniona propozycja sprawdzi się u psów, które mają problemy gastryczne. Burak jest bogatym źródłem kwasu foliowego, natomiast jagnięcina oraz wołowina posiada w składzie l-karnitynę. W wysokojakościowej karmie Lugers znajdują się również oleje lniane oraz z łososia, które są bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3. Warto dodać, że w produktach dla zwierząt z problemami gastrycznymi nie ma w składzie zbóż, które mogłyby powodować podrażnienie wrażliwego układu pokarmowego. Jest to produkt, który nie tylko nie posiada zbóż w składzie, ale i również konserwantów, które niepotrzebnie obciążają organizm.

Smaczny i wysokoenergetyczny posiłek dla każdej rasy

Wśród wysokiej jakości karm Lugers na szczególną uwagę zasługują także produkty, w składzie których oprócz mięsa znajdują się owoce żurawiny. Wpływają one bardzo korzystnie na nerki oraz cały układ moczowy psów. Wśród wyżej wymienionych produktów można wyróżnić karmy dla psów miniaturowych, małych, średnich oraz dużych. Można znaleźć produkty dla zdrowych psów jak i również dla tych, które miewają problemy, na przykład gastryczne bądź z nerkami.