Dobrej jakości koszulki polo z własnym nadrukiem – gdzie ich szukać?

Koszulki z nadrukowanym logo firmy to elegancki element garderoby, który zapewnia wysoki komfort pracy pracowników. Poza tym koszulki z własnym nadrukiem pozwalają wyróżnić się z tłumu i wyrazić swoja osobowość. Gdzie szukać koszulek z własnym nadrukiem?

Firmowe koszulki polo

Koszulki polo z własnym nadrukiem to świetny gadżet reklamowy. Tego typu produkty są skierowane do klientów danej firmy, jak i do pracowników. Tym drugim pozwalają wyróżnić się spośród klientów, stanowiąc żywą wizytówkę przedsiębiorstwa. Nadrukowanie loga firmy na częściach garderoby, takich jak czapki, kurtki, bluzy, cieszy się dużą popularnością. Jednak największym uznaniem cieszą się nadal koszulki. Koszulki polo maja ponadczasowy krój i elegancko się prezentują. Odzież reklamowa ma wpływ na wymiar wizerunkowy. Podarowanie klientowi koszulki z nadrukowanym logo jest łatwym sposobem na zakorzenienie się w jego myślach loga firmy. Pracownicy, którzy noszą ubrania z logiem firmy, mocniej utożsamiają się z marką.

Gdzie szukać koszulek z własnym nadrukiem?

Produkcja t-shirtów z nadrukiem powinna odbywać się w firmach, które się tym zajmują. Można je znaleźć w internecie lub na lokalnym rynku. Firmy internetowe udostępniają swoim klientom bezpłatne kreatory, które pomagają w stworzeniu odpowiedniej grafiki. Wybierając firmę, należy zwrócić uwagę na metodę nadruku, którą stosują. Najbardziej lubiana metodą jest nadruk sitodrukiem. To metoda, która charakteryzuje się niższą ceną, zwłaszcza przy większych zamówieniach. Polega na nanoszeniu farby bezpośrednio na tkaninę. Atrakcyjna ceną wyróżnia się także nadruk flex. W tej technologii własny nadruk na koszulce wymaga najpierw przeniesienia wzoru na specjalną, bardzo cienką folię, a dopiero wraz z tą folią – na tkaninę, z której uszyta jest odzież. Nadruk flock sprawdza się zamówieniu małej partii odzieży reklamowej, gdy wymagana jest najwyższa jakość nadruku. Pozwala on uzyskać mocniejszy i głębszy kolor. Dzięki temu  nadruk jest trwalszy  i  odporny na ścieranie.