Cupra Formentor w abonamencie, czyli jak pozyskać miejski samochód za ułamek jego wartości?

samochod miejski

samochod miejski

Formentor jest modelem samochodu osobowego hiszpańskiej marki Cupra, której macierzystą firmą jest przedsiębiorstwo SEAT, należące do grupy Volkswagen. Produkowany od 2020 roku SUV klasy kompaktowej, swoją nazwę zawdzięcza najbardziej wysuniętemu na północ punktowi Majorki ­­– samochód, według producenta, ma odzwierciedlać magię i charakter tego miejsca.

Zalety Cupry Formentor

Cupra Formentor świetnie sprawdzi się w charakterze samochodu miejskiego. Jest to model, który zawiera w sobie zalety SUV-a, zachowując jednocześnie swoją kompaktowość i mobilność. Delikatnie sportowy design sprawia również, że pojazd może imponować swoim wyglądem. Charakteryzuje się przy tym naprawdę bogatym wyposażeniem. Cupra Formentor posiada wszelkie nowoczesne systemy, gwarantujące bezpieczeństwo pasażerom, takie jak kontrola trakcji i wspomaganie hamowania. W ramach swojego wyposażenia posiada również aż siedem poduszek powietrznych. Dochodzą do tego także elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane lusterka boczne, które zapewnią kierowcy jak najlepszą widoczność, niezależnie od warunków pogodowych. Warto wspomnieć również o takich rzeczach, jak system kontroli powietrza w oponach czy asystent świateł drogowych ­– oba rozwiązania zadbają o komfort podróży i ochronią przed potencjalnie niebezpiecznymi sytuacjami. Z mniej oczywistych rzeczy, na pewno należy nadmienić, że Cupra Formentor posiada także świetnie działający tempomat Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania. Wszystkie wymienione rozwiązania czynią z tego samochodu bardzo atrakcyjny wybór dla każdej osoby, która zainteresowana jest pojazdem do sprawnego i bezpiecznego przemieszczania się po mieście.

Cupra Formentor w abonamencie

Jeżeli chcemy skorzystać z możliwości oferowanych przez ten samochód, a nie stać nas w danym momencie na jego zakup bądź potrzebujemy go tylko doraźnie, to warto zastanowić się nad innymi opcjami. Jedną z nich może być na przykład wynajem samochodu w ramach abonamentu, który często jest jedną z opcji oferowanych przez wypożyczalnie. W takim wypadku warto skorzystać z usług np. firmy Flex Rent a Car, która jest jedynym przedsiębiorstwem na rynku, który oferuje możliwość bezkosztowej rezygnacji z usługi już po 1 miesiącu korzystania z niej. Koszt wynajmu Cupry Formentor (2022 r.) w takim modelu subskrypcyjnym nie powinien kosztować więcej niż 2200 zł netto za miesiąc. Okres takiego wynajmu zaczyna się już od jednego miesiąca, do nawet dwunastu. Miesięczny limit przebiegu to 1000 km, ale możemy ten limit również zwiększyć za niewielką opłatą. Firma Flex Rent a Car zapewnia oczywiście swoim klientom pełnozakresowy serwis oraz pakiet ubezpieczeń (AC/OC/NNW). Do naszej dyspozycji jest też assistance 24/7 i samochód zastępczy.

Rezerwacja samochodu w wypożyczalni

Żeby wypożyczyć samochód na abonament we Flex Rent a Car, wystarczy wejść na stronę www.flexmidrent.pl i tam wypełnić stosowny formularz, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę. Istnieje też możliwość skontaktowania się telefonicznie z doradcami firmy pod numerem telefonu: + 12 333 77 66. Samochody są dostępne od zaraz, więc bardzo szybko jesteśmy w stanie cieszyć się z nowego środka transportu.