Trzy najpopularniejsze firmy bukmacherskie w Polsce

sport top

Odkąd weszła w życie regulacja ustawy hazardowej wiele firm bukmacherskich było zmuszone wycofać się z polskiego rynku zakładów bukmacherskich. Użytkownicy, chcąc nie chcąc, są zmuszeni do korzystania z licencjonowanych bukmacherów, których na początku było zaledwie kilka, jednak ich liczba z dnia na dzień diametralnie rośnie.

Jakie są trzy najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w Polsce?

Numer 1 to Polski bukmacher STS

STS, czyli Start-Typ-Sport to bukmacher działający na polskim rynku od wielu lat. Nie da się ukryć, że jest zdecydowanie najczęściej uczęszczanym bukmacherem jeśli chodzi o zakłady stacjonarne. Ilość punktów STS na terenie Polski jest ogromna. Nie da się ukryć, że oferta bukmachera jest szeroka, a kursy względnie uczciwe. Warto wspomnieć o prostym sposobie rejestracji, jak również błyskawicznych wpłatach i wypłatach, co czyni STS na swój sposób wyjątkowym. Do minusów należy jednak zaliczyć bardzo bierne podejście do stałych klientów. Znaczna większość bonusów jest oferowana dla nowych graczy, zaś stali gracze są zmuszeni do gry za własne środki.

Numer 2 to oczywiście znany iFORBET

Forbet to kolejna licencjonowana polska firma, która dość mocno odciska swoje piętno na rynku zakładów bukmacherskich. Nie da się ukryć, że charakter iForbet różni się od innych bukmacherów, a akcje bukmachera rosną co widać po dość sporej ilości użytkowników. iForbet słynie przede wszystkim z unikatowych – często nigdzie indziej dostępnych – możliwości zakładów. Warto zwrócić uwagę, że sporą dozę sympatii iForbet zaskarbił sobie lukratywnymi bonusami

Trzecia pozycja dla bukmachera FORTUNA

Na trzecim miejscu plasuje się Fortuna. Jest to znany bukmacher, który cieszy się dość sporym zainteresowaniem osób obstawiających wydarzenia sportowe. Oferta Fortuny jest szeroka, oferuje ona ciekawy bonus od bukmachera na start, jednak podobnie do STS średnio obdarowuje stałych graczy bonusami. W opinii wielu osób Fortuna bardzo często zaniża kursy względem innych bukmacherów, jednak tak czy siak cieszy się ona uznaniem sporej rzeszy typerów w Polsce.